ATV SREČANJE - KOMASUTRA BEER FESTIVAL 2021

Nazaj na seznam
ATV SREČANJE - KOMASUTRA BEER FESTIVAL 2021

21.08.2021

V soboto, 21.08 se je ekipa Ski&Sea udeležila dogodka, ki ga je organiziral Green Gold Brewing. Na dogodku se je zbralo več lastnikov ATV in SSV štirikolesnikov, ki so med seboj delili svoje izkušnje z vozili ter si izmenjali razne nasvete za vožnjo. Ski&Sea je na dogodku razstavljal svoj SSV štirikolesik Can-Am Traxter MAX ter On Road vozila Can-Am Spyder in Can-Am Ryker. Naša ekipa je udeležencem dogodka podala željene informacije o vozilih ter jih povabila v Ski&Sea salon na Polzeli. 

V spodnji galeriji si oglejte, kako smo se imeli. 

ATV SREČANJE - KOMASUTRA BEER FESTIVAL 2021

Nazaj na seznam
ATV SREČANJE - KOMASUTRA BEER FESTIVAL 2021

21.08.2021

V soboto, 21.08 se je ekipa Ski&Sea udeležila dogodka, ki ga je organiziral Green Gold Brewing. Na dogodku se je zbralo več lastnikov ATV in SSV štirikolesnikov, ki so med seboj delili svoje izkušnje z vozili ter si izmenjali razne nasvete za vožnjo. Ski&Sea je na dogodku razstavljal svoj SSV štirikolesik Can-Am Traxter MAX ter On Road vozila Can-Am Spyder in Can-Am Ryker. Naša ekipa je udeležencem dogodka podala željene informacije o vozilih ter jih povabila v Ski&Sea salon na Polzeli. 

V spodnji galeriji si oglejte, kako smo se imeli.