2018 CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

Nazaj na seznam
2018 CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

18.04.2018

Sacuieu, Transylvania, Romunija – Med 9. in 14. aprilom je v Sacuieu v Romuniji potekala ena najtežjih ATV dirk v Evropi –CFMOTO HUNT THE WOLF. Ski&Sea d.o.o. je na tekmovanje poslal kar 4 predstavnike in jih razdelil v 2 ekipi – SKI&SEA TEAM SLOVENIJA, ki sta jo sestavljala Andrej Žižek in Aleksander Skodič ter SKI&SEA TEAM SRBIJA, katero sta sestavljala Marko Jovanović in Predrag Koviljac. Oba tima sta sodelovala v CROSSOVER dirki. Oba člana Team Srbija, sta tekmovanje zaključila uspešno in prišla na cilj, kar na žalost ni uspelo Team-u Slovenija.
Rezultati:

  • 18. mesto – Marko Jovanović (Team Srbija)
  • 21. mesto – Predrag Koviljac (Team Srbija)

ČESTITAMO!!

CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

To ni dirka, ki jo je treba pozabiti. Kategorija EXTREME je bila od začetka zavestno oblikovana kot najtežja dirka ATV v Evropi in po možnosti po vsem svetu. Vozila in tekmovalci so postavljeni pred preizkušnjo, ki je odvisna od vozila in fizične pripravljenosti. V čast »samotarjevega volka« se je to tekmovanje preoblikovalo v posamezno dirko, v kateri vsakdo lahko in mora dati vse od sebe – sam.
Včasih je kolegialnost in podpora drugih »volkov« koristna v času tekmovanja, vendar vsak tekmovalec začne in konča dirko sam. In mora biti zvit kot volk: kdor začne s preveč navdušenja, se izgubi v gozdu. Samo usmerjenost in vzdržljivost, instinkt in zmagovalni duh, preudarnost in razum, združeno s spoštovanjem, agresivnostjo in seveda popolnim obvladovanjem vozila, sestavljajo zmagovalca – tisti, ki doseže cilj.

SKI&SEA NA CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

Na letošnjem tekmovanju CFMOTO-HUNT-THE-WOLF je sodeloval tudi Ski&Sea s 4-imi svojimi predstavniki – Ski&Sea Team Slovenija in Ski&Sea Team Srbija. Obe ekipi smo polno opremili z vsemi rezervnimi deli, dodatno opremo, dresi itd. in jih z navdušenjem poslali na eno najbolj znanih in težkih tekmovanj ATV v Evropi. In .... kot smo predvideli – niso nas razočarali!

  

Ski&Sea team Slovenija in primopredaja rezervnih delov in dodatne opreme

Na drugem koncu v Srbiji – Beograd, pa primopredaja rezervnih delov in dodatne opreme za Ski&Sea Team Srbija

 

SKI&SEA TEAM SLOVENIJA

Ski&Sea Team Slovenija, sta sestavljala Andrej Žižek in Aleksander Skodic – oba ljubitelja ATV Can-Am vozil.

Andrej Žižek - voznik ATV od leta 2016, ki vozi Can-am Renegade 570 XXC. Ima nekaj tekmovalnih izkušenj – nastop na dirki slovenskega Crosscountry prvenstva v letu 2017.

Aleksander Skodič - voznik ATV od leta 2008. V tem času je zamenjal kar nekaj vozil - Can-Am Outlander 650, Can-Am Outlander 800 XXC, trenutno pa vozi Can-Am Renegade 1000 XXC. Kar zadeva tekmovalnih izkušenj pa – dve sezoni nastopanja v slovenskem Crosscountry prvenstvu nastop na Erzbergrodeo prolog dirki (2013). Aleksander je tudi že nastopal na dirki Hunt The Wolf (2013), vendar se le-ta žal ni uspešno končala.

Oba sta od letošnje dirke pričakovala predvsem uspešno dirko, ki sta si jo želela zaključiti brez poškodb. Glede na to, da nimata nobenih izkušenj na tovrstnih dirkah, kjer se tekmuje s pomočjo navigacije, pa je njuna edina tekmovalna ambicija bila – »pustimo se presenetiti«, z čim višjo uvrstitvijo.

SKI&SEA TEAM SRBIJA

Ski&Sea Team Srbija, sta sestavljala Marko Jovanović – tudi Ski&Sea ambasador in veliki ljubitelj Can-Am ATV vozil in Predrag Koviljac – znan tudi kot NINJA, prav tako veliki ljubitelj Can-Am vozil.

Marko Jovanovič – voznik Can-Am ATV vozil od leta 2008, ki vozi Can-am Renegade. Ima nekaj tekmovalnih izkušenj, predvsem iz lokalnih tekmovanj. Nastopal pa je tudi že na lanskoletnem tekmovanju HUNT THE WOLF in osvojil 13. mesto.

Predrag Koviljac - Ninja – voznik ATV- ja že od leta 2010. Tudi Predrag je dobri znanec tekmovanja Hunt-The-Wolf.

Oba sta se zavedala, da bo letošnja dirka zelo zahtevna, zato je prvotni cilj bil priti uspešno na cilj brez poškodbe.

Tekmovanje je trajalo 5 dni in z vsakim dnem je bila vožnja ekstremnejša. Vožnja po vzponu gor, vzponu dol, blato, gozdovi, prevračanje s štirikolesnikom in raznorazni padci ... vse to sta naši ekipi dali skozi in se vsakič znova uspešno prebili nazaj do cilja. Nekateri z tekmovalnim rezultatom, a najboljši rezultat je vsekakor uspešna vrnitev brez poškodb in brez večjega uničenja na štirikolesniku. Obe ekipi je vsak dan po tekmi čakalo popravljanje svojih vozil, premlevanje o »napakah« na dirki in razmišljanje o naslednjem dnevu. Priznamo – ni jim bilo lahko!

Obema ekipama iskrene čestitke na tekmovanju in rezultatu! Se že veselimo nastopanja v naslednjem letu.

Uradne rezultate vsakodnevne dirke si lahko ogledate na naslednji povezavi: KLIK

2018 CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

Nazaj na seznam
2018 CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

18.04.2018

Sacuieu, Transylvania, Romunija – Med 9. in 14. aprilom je v Sacuieu v Romuniji potekala ena najtežjih ATV dirk v Evropi –CFMOTO HUNT THE WOLF. Ski&Sea d.o.o. je na tekmovanje poslal kar 4 predstavnike in jih razdelil v 2 ekipi – SKI&SEA TEAM SLOVENIJA, ki sta jo sestavljala Andrej Žižek in Aleksander Skodič ter SKI&SEA TEAM SRBIJA, katero sta sestavljala Marko Jovanović in Predrag Koviljac. Oba tima sta sodelovala v CROSSOVER dirki. Oba člana Team Srbija, sta tekmovanje zaključila uspešno in prišla na cilj, kar na žalost ni uspelo Team-u Slovenija.
Rezultati:

  • 18. mesto – Marko Jovanović (Team Srbija)
  • 21. mesto – Predrag Koviljac (Team Srbija)

ČESTITAMO!!

CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

To ni dirka, ki jo je treba pozabiti. Kategorija EXTREME je bila od začetka zavestno oblikovana kot najtežja dirka ATV v Evropi in po možnosti po vsem svetu. Vozila in tekmovalci so postavljeni pred preizkušnjo, ki je odvisna od vozila in fizične pripravljenosti. V čast »samotarjevega volka« se je to tekmovanje preoblikovalo v posamezno dirko, v kateri vsakdo lahko in mora dati vse od sebe – sam.
Včasih je kolegialnost in podpora drugih »volkov« koristna v času tekmovanja, vendar vsak tekmovalec začne in konča dirko sam. In mora biti zvit kot volk: kdor začne s preveč navdušenja, se izgubi v gozdu. Samo usmerjenost in vzdržljivost, instinkt in zmagovalni duh, preudarnost in razum, združeno s spoštovanjem, agresivnostjo in seveda popolnim obvladovanjem vozila, sestavljajo zmagovalca – tisti, ki doseže cilj.

SKI&SEA NA CFMOTO-HUNT-THE-WOLF

Na letošnjem tekmovanju CFMOTO-HUNT-THE-WOLF je sodeloval tudi Ski&Sea s 4-imi svojimi predstavniki – Ski&Sea Team Slovenija in Ski&Sea Team Srbija. Obe ekipi smo polno opremili z vsemi rezervnimi deli, dodatno opremo, dresi itd. in jih z navdušenjem poslali na eno najbolj znanih in težkih tekmovanj ATV v Evropi. In .... kot smo predvideli – niso nas razočarali!

  

Ski&Sea team Slovenija in primopredaja rezervnih delov in dodatne opreme

Na drugem koncu v Srbiji – Beograd, pa primopredaja rezervnih delov in dodatne opreme za Ski&Sea Team Srbija

 

SKI&SEA TEAM SLOVENIJA

Ski&Sea Team Slovenija, sta sestavljala Andrej Žižek in Aleksander Skodic – oba ljubitelja ATV Can-Am vozil.

Andrej Žižek - voznik ATV od leta 2016, ki vozi Can-am Renegade 570 XXC. Ima nekaj tekmovalnih izkušenj – nastop na dirki slovenskega Crosscountry prvenstva v letu 2017.

Aleksander Skodič - voznik ATV od leta 2008. V tem času je zamenjal kar nekaj vozil - Can-Am Outlander 650, Can-Am Outlander 800 XXC, trenutno pa vozi Can-Am Renegade 1000 XXC. Kar zadeva tekmovalnih izkušenj pa – dve sezoni nastopanja v slovenskem Crosscountry prvenstvu nastop na Erzbergrodeo prolog dirki (2013). Aleksander je tudi že nastopal na dirki Hunt The Wolf (2013), vendar se le-ta žal ni uspešno končala.

Oba sta od letošnje dirke pričakovala predvsem uspešno dirko, ki sta si jo želela zaključiti brez poškodb. Glede na to, da nimata nobenih izkušenj na tovrstnih dirkah, kjer se tekmuje s pomočjo navigacije, pa je njuna edina tekmovalna ambicija bila – »pustimo se presenetiti«, z čim višjo uvrstitvijo.

SKI&SEA TEAM SRBIJA

Ski&Sea Team Srbija, sta sestavljala Marko Jovanović – tudi Ski&Sea ambasador in veliki ljubitelj Can-Am ATV vozil in Predrag Koviljac – znan tudi kot NINJA, prav tako veliki ljubitelj Can-Am vozil.

Marko Jovanovič – voznik Can-Am ATV vozil od leta 2008, ki vozi Can-am Renegade. Ima nekaj tekmovalnih izkušenj, predvsem iz lokalnih tekmovanj. Nastopal pa je tudi že na lanskoletnem tekmovanju HUNT THE WOLF in osvojil 13. mesto.

Predrag Koviljac - Ninja – voznik ATV- ja že od leta 2010. Tudi Predrag je dobri znanec tekmovanja Hunt-The-Wolf.

Oba sta se zavedala, da bo letošnja dirka zelo zahtevna, zato je prvotni cilj bil priti uspešno na cilj brez poškodbe.

Tekmovanje je trajalo 5 dni in z vsakim dnem je bila vožnja ekstremnejša. Vožnja po vzponu gor, vzponu dol, blato, gozdovi, prevračanje s štirikolesnikom in raznorazni padci ... vse to sta naši ekipi dali skozi in se vsakič znova uspešno prebili nazaj do cilja. Nekateri z tekmovalnim rezultatom, a najboljši rezultat je vsekakor uspešna vrnitev brez poškodb in brez večjega uničenja na štirikolesniku. Obe ekipi je vsak dan po tekmi čakalo popravljanje svojih vozil, premlevanje o »napakah« na dirki in razmišljanje o naslednjem dnevu. Priznamo – ni jim bilo lahko!

Obema ekipama iskrene čestitke na tekmovanju in rezultatu! Se že veselimo nastopanja v naslednjem letu.

Uradne rezultate vsakodnevne dirke si lahko ogledate na naslednji povezavi: KLIK